KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12894124
nr 1289 4124
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad KVO, 1899, Öresund. Olja på duk, 42x63 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 18 november 2019
kl 20:18:07
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr